SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 06.05.2019; 01:38; źródło: własne

W sobotę z Orłem

Ligowe rozgrywki już na dobre nabrały tempa a do końca sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek. Już w sobotę Szczakowankę czeka kolejne wyjazdowe starcie o ligowe punkty.

Tym razem jaworznianie na wyjeździe zmierzą się z bardzo solidną ekipą Orła Miedary. Orzeł cały czas trzyma się blisko czołówki i regularnie urywa punkty faworytom. Wiosnę ekipa z Miedar rozpoczęła od przegranej z Niwką, potem jednak już ani razu nie doznała goryczy porażki. Wiosną w 9 meczach Orzeł zaliczył 4 zwycięstwa, 4 remisy i tyko jedną porażkę. W ostatnich tygodniach ekipa Orła potrafiła urwać punkty Górnikowi Wojkowice, remisując z nimi 2:2, a także zaliczyć kosmiczny mecz z rezerwami Zagłębia, zakończony wynikiem 5:5. Ekipa z Miedar strzela bardzo dużo bramek i pod tym względem nie ma sobie równych w całej lidze. Defensywa spisuje się już nieco gorzej, ale to zawsze jest gwarancją dobrego widowiska. Jesienią Szczakowianka ograła Orła po trzymającym w napięciu spotkaniu 2:1. O tym jak będzie teraz przekonamy się w sobotę. Początek meczu o godzinie 17:00.

 

Facebook grafika

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.