SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 17.05.2018; 22:57; źródło: własne

W sobotę z Myszkowem

Jeszcze na dobre nie opadły emocje po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Radzionkowie a tu już pora na kolejne ligowe starcie. W sobotę Szczakowianka przy Krakowskiej podejmować będzie MKS Myszków.

Sezon wkroczył już w decydującą fazę i każdy mecz będzie teraz dla podopiecznych trenera Stawowego niezwykle ważny. W sobotę zapowiada się zacięte starcie z MKS-em. Jesienią w Myszkowie obie ekipy stworzyły kapitalne i zaskakujące widowisko. MKS wygrał 3:2 strzelając wszystkie trzy bramki z rzutów karnych w ciągu zaledwie siedmiu minut. Szczakowianka odpowiedziała dwoma bezpośrednimi trafieniami z rzutów wolnych, punktów jednak nie udało się wywalczyć. Wiosną oba zespoły prezentują się znacznie lepiej i regularnie punktują. MKS w tej rundzie wygrał już 5 spotkań i gra bardzo dobrą piłkę, a ostatnio postraszył resztę stawki gromiąc aż 7:1 rezerwy gliwickiego Piasta. Szczakowianka tymczasem wiosną u siebie pozostaje niepokonana i po dwóch kolejnych domowych remisach będzie chciała wygrać. Trzy punkty w meczu z myszkowianami mogą sprawić, że już w sobotę jaworznianie znajdą się nad kreską i to ich będą musiały gonić pozostałe ekipy. Do tego jednak potrzebna jest wygrana. Zapraszamy wszystkich kibiców – Wasze wsparcie jest nam teraz niezwykle mocno potrzebne. Początek spotkania na Stadionie Miejskim o godzinie 13:00.

Facebook - duży

strandtentlekker.nl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.