SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 02.02.2018; 20:24; źródło: własne

W sobotę kolejny sparing

Przygotowania Szczakowianki do rundy wiosennej nabierają tempa. Już w sobotę Biało-Czerwoni rozegrają kolejny mecz kontrolny.

Tym razem rywalem podopiecznych trenera Szymona Stawowego będzie ekipa Stadionu Śląskiego. Zespół z Chorzowa gra na co dzień w katowickiej A-klasie a po rundzie jesiennej z dziewiętnastoma punktami na koncie zajmuje szóste miejsce. Szkoleniowiec Jaworznickich Drwali w sobotę będzie testował kolejnych kandydatów do gry w zespole. Niewykluczone, że już w najbliższych dniach podpisane zostaną umowy z pierwszymi nowymi graczami Biało-Czerwonych. Początek sobotniego spotkania o godzinie 9:00 na boisku rywala.

 

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=botki+na+koturnie
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.