SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 09.01.2020; 12:35; źródło: własne

W piątek otwarcie Izby Pamięci Szczakowianki

Już w piątek 10 stycznia oficjalnie otwarta zostanie Izba Pamięci Szczakowianki. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.

Klubowe puchary, zdjęcia i pamiątki zebrane przez 96 lat istnienia Szczakowianki, dzięki wysiłkom Zarządu klubu i wsparciu kibiców, nareszcie znalazły godne dla siebie miejsce. Już w najbliższy piątek (10 stycznia) na stadionie w Szczakowej przy ul. Kościuszki 1 zostanie otwarta Izba Pamięci Szczakowianki. Podczas uroczystego otwarcia towarzyszyć nam będą byli zawodnicy Biało-Czerwonych,  a także przedstawiciele władz miasta na czele z przewodniczącym Rady Miejskiej Tadeuszem Kaczmarkiem oraz naczelnikiem Wydziału Promocji, Kultury i Sportu – Łukaszem Kolarczykiem. Serdecznie zapraszamy na otwarcie wszystkie osoby związane w przeszłości z naszym klubem – a szczególnie byłych zawodników, trenerów i działaczy. Warto przyjść i znaleźć się na archiwalnych zdjęciach, a także zobaczyć klubowe puchary, które dotychczas nie były szerzej prezentowane.

W piątek Izbę będzie można zwiedzać w godzinach od 12:00 do 19:00. Na wszystkich zwiedzających czekać będzie drobny poczęstunek, a także kawa i herbata. Kibice będą mieli też okazję spotkać się na miejscu z członkami Zarządu i porozmawiać na temat funkcjonowania naszego klubu.

W tym miejscu raz jeszcze pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym powstanie Izby było możliwe. Zarządowi klubu, za pomysł, pracę i włożone środki, kibicom – za zakup cegiełek i finansowe wsparcie całej inicjatywy, dyrekcji szkoły w Szczakowej, na czele z panem dyrektorem Rafałem Sobolem, za życzliwość, udostępnienie pomieszczeń, wsparcie podczas remontu oraz wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w projekt.

Facebook grafika

www.caromeble.com/kuchnia-w-stylu-prowansalskim/
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.