SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 12.09.2019; 19:14; źródło: własne

Turniej oldbojów już w sobotę

Już w najbliższą sobotę 14 września w Szczakowej rozegrany zostanie tradycyjny turniej oldbojów. W tym roku poświęcony będzie pamięci Ryszarda Jamrozika.

Od kilku lat jesienią w Szczakowej regularnie odbywają się memoriały poświęcone pamięci zasłużonych piłkarzy, działaczy i trenerów Szczakowianki. Nie inaczej będzie i w tym roku. W sobotę 14 września Zarząd klubu i Oldboje Szczakowianki zapraszają serdecznie na Turniej im. Ryszarda Jamrozika pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna

W tym roku w imprezie udział wezmą ekipy Jaksy Miechów, Bielskich Orłów, Kazików Sosnowiec i Zagłębia Dąbrowa Górnicza. Gospodarze wystawią dwie ekipy – młodszą i starszą. Serdecznie zapraszamy w sobotę na stadion w Szczakowej – jak zawsze zapowiada się świetna zabawa. Początek zmagań o godzinie 9:00.

 

Facebook grafika

Białko - https://slimeria.pl - Białko
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.