SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 23.07.2019; 19:56; źródło: własne

Trwa nabór do rocznika 2006/07

Jesteś z rocznika 2006 lub 2007 i chciałbyś grać w piłkę dla Szczakowianki? Biało-Czerwoni zapraszają na treningi! Nabór wciąż trwa!

W nowym sezonie Szczakowianka planuje reaktywację grupy młodzieżowej z roczników 2006 i 2007. Za nami już pierwszy trening zapoznawczy, ale jeżeli go przegapiłeś, to nic straconego – cały czas bowiem można dołączyć do drużyny jaworznickich Drwali i doskonalić swoje umiejętności w Biało-Czerwonych barwach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stadion w Szczakowej przy ulicy Kościuszki 1 w czwartek 25 lipca na godzinę 17:00. Na miejscu można będzie poznać wszystkie szczegóły. Zachęcamy rodziców do zabrania swoich pociech na spotkanie w klubie – zapewniamy świetną atmosferę, profesjonalne podejście i doświadczonych trenerów!

 

Facebook grafika

https://ic-ekspertfinansowy.pl/ doradca finansowy treningi piłki nożnej rzeszów
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.