SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaLista sponsorów i partnerów Szczakowianki cały czas rośnie. W tym gronie witamy serdecznie kolejną firmę, która zdecydowała się wesprzeć jaworznickich Drwali – Transprzęt–Jaworzno III.

Transprzęt–Jaworzno IIIm której siedziba mieści się na ulicy Promiennej, to firma z mocno już ugruntowaną pozycją na rynku. Zajmuje się przede wszystkim usługami transportowymi i spedycyjnymi, sprzedażą paliw płynnych i sprzedażą wyrobów betonowych. - Dysponujemy nowoczesnym taborem samochodowym oraz wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą. Posiadamy szeroko rozbudowaną sieć odbiorców. Nasi klienci obdarzyli nas dużym zaufaniem. Cenią nas za sprawność w działaniu, kompleksowość oferowanych przez nas usług oraz dostępne ceny – mówią o firmie Transprzęt–Jaworzno III jej przedstawiciele. Firma znana jest ze swojego profesjonalizmu i dzięki dużemu doświadczeniu potrafi znaleźć właściwie rozwiązanie praktycznie dla każdego.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i witamy w gronie naszych sponsorów!

 

Facebook grafika

Zezwolenia na pobyt czasowy audi a6 hybrid Bramy pneumatyczne
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.