SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 27.03.2019; 21:15; źródło: własne

Szczakowianka z nowym partnerem technicznym

Od rundy wiosennej Biało-Czerwoni mają nowego partnera technicznego. Miło nam powitać w gronie wspierających Szczakowiankę firmę Cutline Wear Factory.

Cutline Wear Factory to już uznana marka na rynku odzieżowym. Firma współpracuje z wieloma klubami sportowymi, wśród swoich klientów i partnerów ma takie ekipy jak Wisła Kraków, Stal Rzeszów, Radomiak Radom, siatkarskie Dafi Społem Kielce czy koszykarski zespół PTG Sokół Łańcut.

Ze swojej strony Cutline Wear Factory oferuje bardzo profesjonalną i sprawną obsługę, a świadczone usługi stoją na najwyższym możliwym poziomie. Produkowane przez Cutline stroje cechują się unikalnym designem i świetnym wykonaniem z najlepszych materiałów. Marka Cutline daje możliwość zaprojektowania własnej, niepowtarzalnej kolekcji odzieży sportowej.

Wiosną Biało-Czerwoni grają w nowych strojach przygotowanych właśnie przez Cutline Wear Factory. Kibice mogą zdobyć meczowe koszulki przekazując darowiznę na rzecz klubu. Wszystkie szczegóły znaleźć można w osobnym materiale dostępnym pod poniższym linkiem:

Przekaż darowiznę – zdobądź koszulkę!

Uwaga kibice – w najbliższą sobotę przed meczem z Siemianowiczanką będzie można przymierzyć i zobaczyć na żywo jak wygląda meczowa koszulka i jaki rozmiar będzie dla Was odpowiedni. Zachęcamy do przyjścia na mecz nieco wcześniej i zapoznania się z ofertą, jaką dla Biało-Czerwonych przygotowało Cutline Wear Factory.

Facebook grafika

https://www.czasnabuty.pl/product-pol-47507-SNIEGOWCE-ZAPINANE-NA-GUZIK.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.