SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 10.07.2019; 00:55; źródło: własne

Szczakowianka z nowym Zarządem

We wtorek 9 lipca członkowie Jaworznickiego Stowarzyszenia Piłkarskiego Szczakowianka wybrali nowy Zarząd klubu, który zastąpił ustępującą ekipę.

W rocznicę założenia Szczakowianki nareszcie udało się rozwiązać impas, w jakim znalazł się klub po rezygnacji dotychczasowego Zarządu. Członkowie JSP zebrali się po raz czwarty by wybrać nowy Zarząd i tym razem wybory okazały się całkiem owocne. W sumie podczas zebrania zgłoszono pięciu kandydatów do nowego Zarządu. Czterech z nich otrzymało wymaganą większość głosów. W skład nowego Zarządu ostatecznie weszli: Janusz Kręcichwost, Daniel Jamróz, Wojciech Baran i Jan Kurzeja. W najbliższych dniach członkowie Zarządu zdecydują, kto z nich zostanie prezesem i rozdzielą swoje obowiązki. Oprócz Zarządu udało się też wybrać nową Komisję Rewizyjną, która obradować będzie w składzie: Andrzej Sojka, Stanisław Łazarz i Marian Morawski.

Ustępujący po 13 latach prezes Andrzej Sojka podziękował członkom stowarzyszenia za wspólne działania na rzecz klubu. - Chciałem podziękować dotychczasowemu Zarządowi za współpracę, razem przeżywaliśmy wzloty i upadki. Naszym głównym założeniem było to, żeby klub przetrwał i to udało się osiągnąć. Chcielibyśmy, żeby dalej tak było, a historia nas oceni – mówił Andrzej Sojka. Ustępujący prezes podziękował także swoim współpracownikom. - Chciałbym raz jeszcze przy okazji podziękować trenerowi Andrzejowi Sermakowi. Jeszcze dużo wody upłynie w Kozim Brodzie, zanim ktoś wywalczy ze Szczakowianką tyle awansów. Szczególnie chciałbym też podziękować Marianowi Morawskiemu, który od samego początku by ze mną w Zarządzie – mówił Sojka. - Zdeklarowaliśmy się pomagać nowemu Zarządowi i to podtrzymujemy. Życzmy Zarządowi dużo wytrwałości, cierpliwości i samych sukcesów – dodał.

My również dołączamy się do tych życzeń, a także dziękujemy ustępującemu Zarządowi za lata pracy na rzecz Szczakowianki.

 

Facebook grafika

podłoga z montażem - homekoncept.shop
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.