SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 21.01.2019; 20:37; źródło: własne

Szczakowianka wznawia treningi

Po zimowej przerwie pora najwyższa wracać do pracy! Już w piątek Biało-Czerwoni wznawiają treningi a przed rundą wiosenną rozegrają kilka meczy kontrolnych.

16 marca swoje rozgrywki wznowi Zina Klasa Okręgowa. Tego dnia Szczakowianka zmierzy się na wyjeździe z Odrą Miasteczko Śląskie. Do tego czasu pozostały jeszcze niespełna dwa miesiące, podczas których piłkarzy czeka intensywna praca i budowanie formy. Trener Paweł Cygnar tak zaplanował okres przygotowawczy, by już na początku rundy Drwale prezentowali pełnię możliwości. Od kilku dni zawodnicy trenują indywidualnie, a w piątek 25 stycznia spotkają się na pierwszym wspólnym treningu, który odbędzie się na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego.

Działacze razem z trenerem pracują już nad wzmocnieniem zespołu, tak by jak najszybciej zamknąć kadrę. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że zespół wzmocni najprawdopodobniej trzech bardzo doświadczonych i ogranych w wyższych ligach zawodników. Poza tym cały trzon zespołu z bardzo udanej rundy wiosennej nadal pozostanie w Jaworznie by powalczyć o jak najwyższe miejsce w lidze.

Zimą Biało-Czerwoni rozegrają całą serię meczy kontrolnych. Na chwilę obecną zaplanowane jest siedem spotkań, ale prawdopodobnie będzie ich jeszcze więcej. Wśród naszych rywali nie brakuje zespołów z wyższych lig – chociażby III-ligowej Soły Oświęcim czy IV-ligowego LKS-u Goczałkowice. Dla kibiców dobrą informacją powinno być to, że wszystkie mecze kontrolne Szczakowianka rozgrywać będzie w Jaworznie na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego przy Krakowskiej 8.

Plan zimowych sparingów*:

02.02 godz. 13:00: Soła Oświęcim (III liga – grupa IV)
09.02 godz. 13:00: Iskra Pszczyna (liga okręgowa – Katowice I)
13.02 godz. 19:00: Ciężkowianka Jaworzno (A klasa – Chrzanów)
16.02 godz. 13:00: LKS Goczałkowice (Haiz IV liga)
23.02 godz. 13:00: Sparta Katowice (liga okręgowa – Katowice I)
02.03 godz. 13:00: Unia Oświęcim (IV liga małopolska)
09.03 godz. 13:00: Fablok Chrzanów (A klasa – Chrzanów)

*Uwaga! Plan może ulegać zmianie w trakcie przygotowań!

Facebook - duży

bielizna sklep internetowy
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.