errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Szczakowianka w IV lidze!

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 07.05.2020; 17:11; źródło: własne

Szczakowianka w IV lidze!

Prezesi wojewódzkich Związków Piłki Nożnej zdecydowali o zakończeniu rozgrywek od IV ligi w dół. Tym samym Szczakowianka zapewniła sobie awans do IV ligi!

Po dwóch latach banicji w lidze okręgowej Szczakowianka powraca na wyższy poziom ligowy! Po rundzie jesiennej Biało-Czerwoni zajmowali pierwsze miejsce w tabeli klasy okręgowej Katowice-Sosnowiec z dziesięcioma punktami przewagi nad resztą stawki. W marcu miały ruszyć rozgrywki rundy wiosennej, ale niestety pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 pokrzyżowała wszystkim plany. Pomysłów na zakończenie rozgrywek było wiele, niestety przedłużający się stan epidemii uniemożliwił rozgrywanie meczów. Ostatecznie po długich debatach wygrał wariant korzystny także dla Drwali. W czwartek 7 maja podczas obrad  prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej zdecydowano, że rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostają odwołane. - Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Prezesów Związków Wojewódzkich, poświęcone zakończeniu rozgrywek w sezonie 2019/2020. Podczas spotkania Prezesi wypracowali wspólne stanowisko dotyczące zakończenia rozgrywek od IV ligi w dół oraz rozgrywek młodzieżowych. Rozgrywki zostaną zakończone z awansami bez spadków – informuje Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula.

Zgodnie z decyzją PZPN kluby, które po rundzie jesiennej zajmowały miejsca premiowane awansem – uzyskują awans. Tym samym nasza Szczakowianka w sezonie 2020/21 zagra w IV lidze!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim, którzy przyczynili się do tego awansu. Piłkarzom, trenerom, pracownikom klubu, Zarządowi, sponsorom na czele z miastem, a także przede wszystkim kibicom, którzy mocno nas wspierali. Razem stworzyliśmy piękną Biało-Czerwoną rodzinę i razem zapracowaliśmy na ten sukces! Już jesienią czekają nas nowe wyzwania w IV lidze!

Facebook grafika

Odżywki PL - Odżywki
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.