Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Szczakowianka remisuje

Rafał Bzowski; 03.06.2012; 16:35; źródło: Jaw.pl

Szczakowianka remisuje

Szczakowianka Jaworzno podejmowała w 28. kolejce III ligi opolsko-śląskiej drużynę Polonii Łaziska Górne. Piłkarze prowadzeni przez trenera Sebastiana Palucha zremisowali 1:1 i mają już iluzoryczne szanse na zajęcie nawet drugiego miejsca w tabeli.

W pierwszej części spotkania kibice nie doczekali się bramek. Dopiero po przerwie biało-czerwoni zdołali pokonać golkipera gości. W 64. minucie na 1:0 strzelił Marcin Kondzielnik, który zdobył już w tym sezonie aż 11 goli w lidze wyprzedzając tym samym Grzegorza Kmiecika. Rywale odpowiedzieli w 83. minucie – rzut karny wykorzystał Radosław Kaczmarczyk. Mecz zakończył się podziałem punktów, co na pewno jest niedosytem dla jaworznickich kibiców. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki, a „Szczaksa” traci już do wicelidera – Skry Częstochowa pięć punktów. Szanse na zajęcie 2. pozycji w tabeli zostały więc bardzo zminimalizowane. W innych spotkaniach 28. kolejki BKS Stal Bielsko-Biała zremisował bezbramkowo ze Skałką Żabnica, Pniówek Pawłowice Śląskie przegrał na własnym boisku ze Startem Namysłów 0:1, LZS Leśnica wygrała 2:0 z LZS'em Piotrówka, Przyszłość Rogów poległa 0:2 ze Skrą Częstochowa, Victoria Chróścice pokonała 2:0 Start Bogdanowice, a Odra Opole przegrała 0:1 z Victorią Częstochowa. Mimo zapewnionego kilka kolejek temu awansu na całego gra Rozwój Katowice. Tym razem podopieczni Mirosława Smyły rozgromili TOR Dobrzeń Wielki 1:4 na wyjeździe.

Materiał video: Szczakowianka remisuje