SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 13.06.2019; 19:03; źródło: własne

Szczakowianka nadal bez nowego Zarządu

W środę odbyła się kontynuacja walnego zgromadzenia członków Jaworznickiego Stowarzyszenia Piłkarskiego Szczakowianka. Niestety wciąż nie udało wybrać się nowego Zarządu.

W środę w Szczakowej po raz kolejny obradowało walne zgromadzenie JSP Szczakowianka. Niestety chociaż od wcześniejszego zebrania minął tydzień, to nie udało się znaleźć kandydatów, by powołać nowy Zarząd. Co prawda przewinęło się kilka nazwisk, ale żadne ostateczne deklaracje nie padły, Obecny Zarząd podtrzymał swoją decyzję, że po upływie kadencji – 30 czerwca – kończy swoją działalność, a jego członkowie nie zamierzają starać się o kolejną kadencję. Po krótkiej dyskusji członkowie stowarzyszenia zdecydowali, że potrzebne jest jeszcze trochę czasu by pojawiły się konkretne kandydatury. Dlatego zebranie po raz kolejny zostało przerwane i będzie kontynuowane w wtorek 25 czerwca o godzinie 17:00. Wtedy już działacze będą musieli podjąć konkretne decyzje, jeżeli bowiem do końca miesiąca nie zostanie powołany nowy Zarząd, to stowarzyszenie – a tym samym także jego drużyny – nie będą mogły funkcjonować. Liczymy jednak, że do takiej sytuacji nie dojdzie, a skład nowego Zarządu nareszcie się wykrystalizuje.

 

Facebook grafika

deska podłogowa - homekoncept.shop vimaroffice.pl https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=błękitne+obuwie+rozmiar+42
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.