SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 21.01.2020; 21:10; źródło: własne

Szczakowianka już trenuje

Okres zimowej laby powoli dobiega końca, a piłkarze Drwali rozpoczynają przygotowania do walki o ligowe punkty. W poniedziałek 20 stycznia Szczakowianka rozpoczęła zimowy okres przygotowawczy.

Już niemal dwa miesiące minęły od ostatniego meczu Biało-Czerwonych o stawkę. Zimą piłkarze nabierali sił, odpoczywali, ale też trenowali indywidualnie. W tym czasie sztab trenerski zaplanował dokładnie przygotowania do rundy, tak by wiosenna kampania była jeszcze lepsza od jesiennej i zakończyła się ostatecznie sukcesem w postaci awansu. W poniedziałek wieczorem na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego odbyły się pierwsze zimowe zajęcia. Warunki do treningów w tym roku są wyjątkowo dobre i pozwalają na pracę na pełnych obrotach praktycznie od pierwszych dni. Na poniedziałkowych zajęciach frekwencja była już bardzo dobra – w sumie uczestniczyło w nich 19 piłkarzy. Ze względu na trwające ferie zabrakło jeszcze kilku zawodników z podstawowego składu, ale stopniowo będą dołączali do treningów. Za to pojawiło się kilku młodzieżowców i kandydatów do gry, a wśród nich kilku ciekawych graczy. Trener Paweł Cygnar we współpracy z Zarządem razem pracują nad wzmocnieniem zespołu na wiosnę i pewnie w zespole zobaczmy kilka nowych twarzy. W najbliższych dniach Biało-Czerwoni będą spokojnie trenowali. Pierwszy mecz kontrolny, zgodnie z planem, zostanie rozegrany w sobotę 1 lutego, a rywalem Drwali będzie Fablok Chrzanów. O szczegółach dotyczących sparingów informować będziemy na bieżąco w naszych mediach społecznościowych, godziny i miejsce rozegrania mogą bowiem ulegać zmianom w zależności od wewnętrznych ustaleń i warunków pogodowych.

Facebook grafika

Bezpieczeństwo? Zobacz stronę.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.