errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Szczakowianka dla Szpitala i Hospicjum

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 27.04.2020; 18:31; źródło: własne

Szczakowianka dla Szpitala i Hospicjum

Kolejna partia maseczek ochronnych i przyłbic trafiły w poniedziałek do jaworznickich placówek medycznych. W ramach akcji organizowanej przez Szczakowiankę. we współpracy z firmą Cutline Wear Factory, w sumie 1120 maseczek i 50 przyłbic zostało przekazanych na walkę z koronawirusem.

Nasza klubowa akcja charytatywna „Szczakowianka dla Szpitala” w poniedziałek znalazła swój finał, a do jaworznickich placówek medycznych trafił ostatni transport maseczek ochronnych i przyłbic. W sumie Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie otrzymał 1000 sztuk maseczek i 30 przyłbic, do Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta trafiło 120 maseczek i 20 przyłbic. To wszystko zasługa działaczy klubu, trenerów, kibiców i sympatyków Biało-Czerwonych, którzy wspólnie zebrali kilka tysięcy złotych na zakup tak potrzebnego sprzętu. - Jestem z Was bardzo dumny, że w tych ciężkich czasach potraficie dzielić się z innymi i pomagać. Dziękuję również tym, którzy już dokonali wpłat na konto klubu. Zachęcam do pomocy wszystkich, którzy identyfikują się z Naszą Szczakowianką, jak i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy z piłką nie są związani, a mogą i chcą pomagać – mówi prezes Janusz Kręcichwost.

W tych trudnych czasach pokazaliście, że jesteśmy jedną wielką Biało-Czerwoną rodziną i potrafimy się wspierać w trudnych momentach. Z naszej strony pragniemy dodatkowo serdecznie podziękować prezesowi klubu za ogromne zaangażowanie w cały projekt – bez jego pracy i wsparcia od reszty członków Zarządu, tak duża pomoc dla szpitala i hospicjum nie byłaby możliwa. 

Pracownikom medycznym z Jaworzna życzymy dużo spokoju, zdrowia i jak najlepszych warunków pracy. Kibicom i wszystkim zaangażowanym w całą akcję serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie! Razem wykopiemy Koronę! #SzczakowiankaDlaSzpitala #WykopiemyKorone

 

Facebook grafika

KGRybnik.pl depilacja Rybnik
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.