SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 30.04.2018; 23:42; źródło: własne

Święto pracy w Grodźcu

Miesiąc maj piłkarze Szczakowianki rozpoczną od wyjazdowego pojedynku z RKS-em Grodziec. Mecz rozegrany zostanie już we wtorek w Święto Pracy o godzinie 17:00.

Jesienią chociaż Szczakowianka już od 3. minuty prowadziła z RKS-em po bramce z rzutu karnego to ostatecznie jednak uległa 1:3. Obecnie oba zespoły są na innych niż wtedy miejscach i ich gra uległa zmianie. Zespół z Będzina skupił się na rozgrywkach pucharowych, wygrał Puchar Polski w podokręgu sosnowieckim i dotarł już do ćwierćfinału zmagań wojewódzkich. W lidze gra solidnie, ale nie radzi sobie już tak dobrze – jak a razie ma na swoim koncie równo po dwa zwycięstwa, remisy i porażki. Podopiecznych trenera Stawowego czeka zacięty bój, każdy punkt urwany RKS-owi będzie na wagę złota.

 

Facebook - duży

http://huculy.phorum.pl/viewtopic.php?p=19673
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.