SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 14.08.2018; 13:26; źródło: własne

Świąteczna środa z Łazowianką

Już w środę Biało-Czerwonych czeka kolejne starcie o ligowe punkty. Tym razem na Krakowską przyjedzie ekipa Łazowianki Łazy.

Zina Liga Okręgowa w nowym sezonie od razu zaczyna od wysokiego tempa. Trzy spotkania w tydzień dla wielu zespołów będą prawdziwym sprawdzianem formy. Już w środę rozegrana zostanie druga kolejka, w której Szczakowianka – znów w roli gospodarza – podejmować będzie Łazowiankę Łazy. Obie ekipy ostatni raz grały ze sobą dość dawno, bo w sezonie 2007/08 w ówczesnej A-klasie. Odbudowująca się wówczas Szczakowianka wygrała w Łazach 2:0 a w Jaworznie aż 12:0, były to jedna zupełnie inne czasy. Obecnie Łazowianka to zupełnie inna ekipa. W ostatnich sezonach spędzonych w okręgówce zapracowała sobie na miano bardzo solidnego ligowego średniaka i zwykle kończy sezon gdzieś w samym środku tabeli. Latem w zespole z Łaz doszło do wielu zmian – nowy trener do spółki z nowym prezesem przebudowali drużynę i teraz zespół dysponuje młodą i ambitną kadrą. Na inaugurację Łazowianka 1:0 pokonała zespół SKS Łagisza i podobnie jak Szczakowianka będzie chciała kontynuować dobra passę. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w środę o godzinie 17:00. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy.

 

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/product-pol-48223-AZUROWE-TRAMPKI-NA-WIAZANIE.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.