SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 21.09.2018; 00:39; źródło: własne

Starcie na szczycie

W najbliższą sobotę na kibiców Biało-Czerwonych czeka kolejny ligowy hit. Przy Krakowskiej Szczakowianka podejmować będzie wicelidera Zina Ligi Okręgowej – Źródło Kromołów.

Źródło, które jest tegorocznym beniaminkiem, w ubiegłym sezonie w cuglach wygrało rozgrywki Patrick A klasy. Po awansie ekipa z Kromołowa pokazała, że wcale nie zamierza się zatrzymywać i jak na razie jest jednym z największych zaskoczeń sezonu. LKS w Zina Lidze Okręgowej radzi sobie świetnie i po siedmiu kolejkach ma na swoim koncie pięć zwycięstw, remis i tylko jedną porażkę. Źródło imponuje strzelecką formą i prezentuje radosną ofensywną grę. Kromołowianie co prawda sporo bramek też tracą, ale to nie przeszkadza w wygrywaniu kolejnych meczy. Ostatni raz Szczakowianka mierzyła się ze Źródłem w sezonie 2009/10 i wygrała wówczas 11:0 i 6:0, ale rywale jaworznian byli wówczas totalnym ligowym outsiderem. Biorąc pod uwagę styl gry obu zespołów można spodziewać się, że w sobotę kibice zobaczą niejedną bramkę. Mecz będzie też bardzo ważny dla układu tabeli. Zwycięzca zasiądzie na fotelu lidera, remis zaś może zepchnąć obie ekipy nawet poza ligowe podium. Zapowiadają się spore emocje – zapraszamy na stadion. Początek meczu na Stadionie Miejskim przy Krakowskiej 8 o godzinie 16:00, wstęp wolny!

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.