SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 01.11.2018; 23:14; źródło: własne

Silesia na pożegnanie jesieni

W najbliższą niedzielę Biało-Czerwoni po raz ostatni w tej rundzie zagrają przed własną publicznością. Tym razem rywalem Szczakowianki będzie Silesia Miechowice

Silesia to klub z wyjątkowo długą historią i chociaż pozostaje w cieniu swoich lokalnych bytomskich rywali – Polonii i Szombierek, to nie można go lekceważyć. Historia ekipy z Miechowic sięga czasów, gdy Polski nie było na mapie, klub założony został bowiem jeszcze przed I wojną światową w 1912 roku. Bytomianie w przeszłości grywali najwyżej na trzecim stopniu ligowych rozgrywek w kraju a ich największym sukcesem jest dotarcie do 1/8 finału Pucharu Polski w 1968 roku.

Od 10 lat Silesia gra na poziomie ligi okręgowej. Po 13. kolejkach zespół zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 14 punktów. Ekipa z Miechowic potrafi zaskoczyć – w tym sezonie zdołała już urwać punkty Górnikowi Wojkowice i Dramie Zbrosławice remisując oba mecze 2:2. Z drugiej strony Silesia potraciła punkty z ligowymi słabeuszami i uległa Górnikowi Bobrowniki czy ostatnio SKS-owi Łagisza. Szczakowianka w niedzielę będzie chciała się jak najlepiej pożegnać z kibicami i powalczyć o komplet punktów, który pozwoli Biało-Czerwonym na pozostanie na ligowym podium. Zapraszamy na Stadion Miejski, początek meczu o godzinie 11:00.

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=damskie+sandały+różowe https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Buty-domowe-519.html www.posadzki-wylewki.opole.pl https://modea.pl/kategoria/Sukienki-i-suknie/ damskie, modne i fantastycznie dobrane sukienki - sprawdź sklep sukienki
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.