SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 07.06.2018; 22:52; źródło: własne

Sarmacja na koniec

Sezon 2017/18 praktycznie dobiega już końca. Biało-Czerwoni w ostatniej kolejce zagrają na wyjeździe z Sarmacją Będzin.

Jesienią Sarmaci, w barwach których występuje kilku byłych graczy Szczakowianki, pewnie wygrali w Jaworznie 3:0. Ostatnio jednak grają w kratkę i dobre mecze przeplatają słabymi a w całej rundzie zdobyli zaledwie jeden punkt więcej od Biało-Czerwonych. Sarmacja większość punktów zdobyła na własnym obiekcie i to zdaje się być jej największym atutem. Biało-Czerwoni po ostatniej wygranej z Przemszą będą chcieli w dobrym stylu zakończyć sezon i zaskoczyć rywali. Jaworznianie potrzebują co najmniej remisu by spokojnie obronić 14. miejsce w tabeli i tak pożegnać się z Haiz IV ligą. Mecz sędziować będzie Mirosław Górecki z Rudy Śląskiej. Początek spotkania na stadionie Sarmacji o godzinie 17:00.

 

Facebook - duży

http://kulturystyka.pl/jak-stosowac-monohydrat-kreatyny/ https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-meskie_Polbuty-meskie-384.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.