SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 12.09.2018; 18:57; źródło: własne

Ruszają pucharowe zmagania

Puchar Polski w podokręgu sosnowieckim powoli nabiera rozpędu. Szczakowianka do gry przystąpi już od drugiej rundy, w której zmierzy się z rezerwami Łazowianki Łazy.

„Puchar Tysiąca Drużyn” jak czasami nazywany bywa Puchar Polski, w naszym podokręgu ruszył 5 września, kiedy to rozegrana została pierwsza runda z udziałem zespołów z Patrick A i B klasy. Jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek a teoretycznie słabsze ekipy potrafiły pokazać prawdziwy pazur. Z rundy na rundę emocje powinny jeszcze rosnąć, szczególnie że do gry wkraczać będą kolejne zespoły.

W drugiej rundzie do rywalizacji przystępują ekipy z okręgówki a wśród nich także Szczakowianka. Podczas losowania Biało-Czerwoni w sumie mieli dużo szczęścia i teoretycznie trafili na słabiej notowanego rywala. Podopieczni trenera Berety tegoroczną przygodę z pucharem rozpoczną od wyjazdowego meczu z rezerwami Łazowianki Łazy, która aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Patrick A Klasy. Łazowianka II w pierwszej rundzie przegrała 2:4 z MKS-em Poręba. W zespole z Poręby zagrał jednak nieuprawniony zawodnik, siłą rzeczy więc Wydział Gier zweryfikował wynik spotkania na walkower 3:0 dla Łazowianki. Szczakowianka będzie chciała w tym roku dotrzeć jak najdalej w rozgrywkach pucharowych. Zapowiadają się bardzo ciekawe mecze i liczymy na dobrą postawę Jaworznickich Drwali. Pojedynek w Wysokiej koło Łaz zostanie rozegrany w środę 19 września o godzinie 16:00.

Zestaw par II rundy:

Zagłębie II Sosnowiec – AKS Górnik Niwka
Przemsza Dąbrowa Górnicza – Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów – Źródło Kromołów
Łazowianka II Łazy – Szczakowianka Jaworzno
KS Mydlice – Łazowianka Łazy
KS Giebło – wolny los

Wszystkie mecze II rundy zostaną rozegrane 19 września o godzinie 16:00.

Wyniki I rundy:

KS Mydlice – Ostoja Żelisławice 4:3
Strażak Nowa Wieś – Przemsza Dąbrowa Górnicza 2:9
Łazowianka II – MKS Poręba wo. 3:0 (na boisku 2:4)
KS Giebło – wolny los

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=czarne+buty+sportowe
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.