SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 10.07.2019; 22:30; źródło: własne

Ruszają przygotowania do nowego sezonu

Lato co prawda trwa w najlepsze, ale dla piłkarzy okres wakacyjnej laby powoli dobiega końca. Biało-Czerwoni w tym tygodniu rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu.

Sezon 2019/20 zapowiada się ekscytująco i na pewno dostarczy nam wielu emocji. W tym roku letnia przerwa jest wyjątkowo krótka, bo do startu rozgrywek pozostał tylko równy miesiąc. Już 10 sierpnia Drwale w pierwszej ligowej kolejce na wyjeździe zmierzą się z Cyklonem Rogoźnik. Podopieczni trenera Pawła Cygnara wracają do treningów i jeszcze w tym tygodniu rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Na początku okresu przygotowawczego Biało-Czerwoni mają trochę problemów z boiskiem, na którym mogliby grać i trenować, murawa w Szczakowej jest bowiem rzekomo poddawana okresowej pielęgnacji i nie została udostępniona klubowi we wcześniejszym terminie. Mimo to Drwale dają radę i w dobrych humorach wracają do treningów. Trener Paweł Cygnar zamierza latem testować kilku kandydatów do gry w naszym zespole. W sumie zaplanował też pięć meczy kontrolnych z solidnymi rywalami.

Pierwszym rywalem Biało-Czerwonych w okresie przygotowawczym będzie ekipa Czarnych Kozłowa Góra. Drużyna z Piekar Śląskich w cuglach wygrała bytomską A-klasę i w obecnym sezonie rywalizować będzie w okręgówce. Czy okaże się trudnym rywalem przekonamy się już w piątek. Pierwszy sparing rozegrany zostanie na sztucznej murawie Stadionu Miejskiego przy Krakowskiej o godzinie 18:00.

Plan letnich sparingów Szczakowianki*:

12.07 godz. 18:00: Czarni Kozłowa Góra (liga okręgowa) (Krakowska 8)
20.07 godz. 10:30: Beskid Andrychów (IV liga) (Kościuszki 1)
24.07 godz. 18:00: Przemsza Siewierz (IV liga) (Kościuszki 1)
27.07 godz. 10:30: KS Olkusz (liga okręgowa) (Kościuszki 1)
03.08 godz. 10:30: Przebój Wolbrom (liga okręgowa) (Kościuszki 1)

*Uwaga: godziny i daty rozgrywania spotkań mogą ulegać zmianom

 

 

Facebook grafika

rowery merida kraków
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.