SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 06.08.2019; 21:43; źródło: własne

Rusza sprzedaż karnetów

W tym tygodniu rusza sprzedaż karnetów na nowy sezon. Tym razem można je nabyć w cenie zaledwie 40 zł lub razem z koszulką za 140 zł.

Tak jak informowaliśmy przed kilkoma dniami, w nowym sezonie obowiązywać będą nowe ceny biletów i karnetów. Cena karnetu upoważniającego do wstępu na aż osiem ligowych meczy to zaledwie 40 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt dwóch biletów. Karnety będą do nabycia w sekretariacie klubu w piątek 9 sierpnia w godzinach od 16:00 do 18:00, a także we wtorek 13 sierpnia również w godzinach od 16:00 do 18:00. W sekretariacie klubu można także nabyć karnet razem z nową koszulką meczową – cena takiego zestawu to 140 zł.

Oprócz tego karnety można będzie nabyć także bezpośrednio w kasie przed meczem ligowym z Górnikiem MK Katowice. Dodatkowo dzięki uprzejmości naszego nowego sponsora karnety do nabycia będą także w dwóch sklepach Lewiatan – w Szczakowej przy ul. Gagarina, a także w Byczynie przy ul. Gwardzistów. Zachęcamy do zakupienia karnetu i wspierania nas jesienią na stadionie!

 

Facebook grafika

Odżywki PL - Odżywki https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=czarne+kalosze+damskie
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.