SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 28.02.2020; 01:07; źródło: własne

Ruch przetestuje Drwali

W sobotę Szczakowianka rozegra mecz kontrolny z najtrudniejszym zimowym rywalem. Biało-Czerwoni w Chorzowie mierzyć się będą z Ruchem.

Najbliższego sparingpartnera jaworznickich Drwali nie trzeba chyba nikomu bliżej przedstawiać. 14-krotny mistrz polski i jeden z najbardziej znanych znanych zespołów w kraju ostatnio co prawda mierzy się z kryzysem, ale wszystko wskazuje na to, że najgorsze ma już za sobą. Ekipa prowadzona przez byłego trenera... Szczakowianki Łukasza Beretę gra obecnie w III lidze i jesienią prezentowała się świetnie. Wiosną popularni „Niebiescy” zamierzają walczyć o awans do II ligi i na pewno nie są na straconej pozycji. W meczach kontrolnych drużyna z Chorzowa regularnie wygrywała i gromiła kolejnych rywali. Jej ofiarą padł chociażby Ruch Radzionków rozbity aż 6:0. Przed tygodniem Ruch zremisował 3:3 z Zagłębiem Sosnowiec.

Mecz Szczakowianki z Ruchem zostanie rozegrany na bocznym boisku na stadionie w Chorzowie przy ulicy Cichej 6. Początek spotkania o godzinie 12:00.

 

Facebook grafika

cbd
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.