SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 19.02.2020; 00:20; źródło: własne

Przetestują JUW-e

Już w środę Szczakowianka rozegra kolejny mecz kontrolny. Tym razem Biało-Czerwoni o 17:30 zmierzą się z JUW-e Jaroszowice.

Po trzech kolejnych zwycięstwach Biało-Czerwonych czeka wyjątkowo intensywny tydzień. Po meczu z Przemszą czasu na odpoczynek było niewiele, bo już na środę trener Cygnar zaplanował kolejne testowe starcie. Tym razem do Jaworzna zawita ekipa prowadzona przez byłego zawodnika Szczakowianki Dawida Frąckowiaka. JUW-e Jaroszowice na co dzień gra w tyskiej A-klasie i cały czas liczy się w walce o awans do okręgówki. Tyszanie po rundzie jesiennej zajmują 3. miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 11 ligowych wygranych. Teraz przetestują formę Drwali i spróbują sprawić jakąś niespodziankę. Lider okręgówki, nie zamierza jednak zwalniać tempa i postara się znów błysnąć formą.

 

Facebook grafika

olej cbd
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.