errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Przegląd Prasy: Szczakowianka awansowała do IV ligi

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaW ostatnich dniach głośno było o zakończeniu rozgrywek w ligach od IV w dół. Awans Szczakowianki  do IV ligi nie uszedł uwagi lokalnym mediom, które sporo pisały o sukcesie Biało-Czerwonych.

Ostatnie tygodnie, chociaż trudne z powodu pandemii, to dla naszej Szczakowianki są bardzo dobrym okresem. Na początku maja do treningów wróciły grupy młodzieżowe. Kilka dni później zapadła decyzja o zakończeniu rozgrywek w niższych ligach i uznaniu wyników z jesieni. Dzięki temu Drwale już teraz mogą świętować awans do IV ligi. Decyzje podjęte przez wojewódzkie Związki Piłki Nożnej wzbudziły sporo komentarzy w mediach, a awans Szczakowianki nie uszedł uwadze mediów.

Jaw.pl – Jaworznicki Portal Społecznościowy poświęcił w ostatnich dniach naszemu klubowi aż trzy artykuły. W pierwszym pojawiła się informacja o awansie i decyzji ŚlZPN. Kolejny materiał to wywiad w formie wideo z prezesem Januszem Kręcichwostem i trenerem Pawłem Cygnarem, który zdecydowanie polecamy – można z niego więcej dowiedzieć się na temat tego, co dzieje się w naszym klubie. W kolejnym materiale Jaw.pl w związku z przypadającą 12 maja rocznicą – przypomina nasz historyczny awans do Ekstraklasy.

Szczakowianka Jaworzno w IV lidze – komentarz przedstawicieli klubu
Szczakowianka Jaworzno w IV Lidze, Zgoda Byczyna z awansem do Okręgówki
Szczakowianka Jaworzno – zapisane karty historii


Szeroko o sytuacji w lidze okręgowej pisała gazeta Extra Jaworzno. Extra omawia cały sezon, w materiale znalazła się też wypowiedź naszego prezesa. Warto poczytać o tym jak inne kluby z Jaworzna zakończyły sezon. Artykuł ukazał się na portalu, ale też w wydaniu papierowym gazety – warto znaleźć numer na mieście i zachować jako pamiątkę po awansie.

Szczakowianka i Zgoda awansowały do wyższych lig!

O rozstrzygnięciach w niższych ligach pisze też szeroko Dziennik Zachodni oraz portal Naszemiasto.pl. W tekście można znaleźć także informację o zespołach z innych grup, które także awansowały do IV ligi i w zależności od podziału na grupy mogą być rywalem Biało-Czerwonych w nadchodzącym sezonie.

Zamknąć ostatni sezon w niższych ligach, nowy ruszy w drugiej połowie lipca
Sezon w niższych ligach zakończony. Kto awansuje do IV ligi?


Z tekstów, które warto w tym tygodniu przeczytać polecamy też wywiad w katowickim Sporcie z prezesem ŚlZPN Henrykiem Kulą, który był jednym z orędowników zakończenia sezonu z uwzględnieniem awansów. Prezes mówi w wywiadzie o potencjalnych scenariuszach na nadchodzące miesiące i tym, co zrobić z niedokończonym Pucharem Polski.

Henryk Kula: Dla niektórych Ligą Mistrzów jest B-klasa

Facebook grafika

treningi koszykówki wrocław
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.