SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaLato trwa w najlepsze, a piłkarze cały czas odpoczywają, to jednak nie znaczy, że prasa zapomniała  o Szczakowiance. Ostatnio na łamach gazety Co Tydzień pojawiło się obszerne podsumowanie sezonu 2018/19 w wykonaniu Biało-Czerwonych.

Sezon 2018/19 dostarczył wszystkim kibicom Szczakowanki mnóstwo wrażeń. Do pełni szczęścia, czyli awansu do IV ligi, co prawda trochę zabrakło, ale i tak możemy mówić o bardzo udanych rozgrywkach. Wicemistrzostwo Zina Klasy Okręgowej, wiele wygranych meczy i niezła gra zostały docenione w regionie. Także prasie nie umknęła dobra postawa Biało-Czerwonych. Gazeta Co Tydzień bardzo obszernie podsumowała wyczyny jaworznickich Drwali – zdecydowanie warto poczytać.

Dodatkowo portal Jaw.pl przed kilkoma dniami opublikował ciekawy wywiad z trenerem Pawłem Cygnarem. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście go przeczytać, to zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Odrodzenie niemal kompletne – podsumowanie sezonu Szczakowianki

Paweł Cygnar: Chcemy w Jaworznie zbudować coś sensownego

 

Facebook grafika

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=damskie+workery+na+platformie
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.