SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 15.12.2019; 14:57; źródło: własne

Przegląd Prasy: Media o Szczakowiance

Runda jesienna dobiegła już końca, ale zainteresowanie w mediach naszym klubem wciąż nie maleje. Ostatnio w lokalnej prasie ukazały się artykuły poświęcone Biało-Czerwonym.

Świetna runda jesienna w wykonaniu Szczakowianki przyciągnęła zainteresowanie lokalnych mediów. Ostatnio na portalu Jaw.pl oraz w gazecie Co Tydzień ukazało się bardzo obszerne podsumowanie jesiennych zmagań Biało-Czerwonych.

- Szczakowianka po kilku dość przeciętnych latach, przynoszących kibicom więcej rozczarowań niż radości, wydaje się znów wracać na właściwe tory. Biało-Czerwoni mają za sobą rewelacyjną rundę, zupełnie zdominowali ligowe rozgrywki i pewnie zmierzają ku IV lidze. Do tego podopieczni trenera Pawła Cygnara grają ładną dla oka ofensywną piłkę, która przyciąga na trybuny coraz więcej kibiców – czytamy w materiale. Zachęcamy do lektury, cały tekst przeczytać można pod poniższym linkiem a także w papierowym wydaniu gazety:

Jaw.pl: Dominatorzy z Jaworzna – podsumowanie jesieni Szczakowianki

Miejsce na swoich łamach dla Szczakowianki znalazła także gazeta i portal Extra Jaworzno. Extra przybliża swoim czytelnikom akcję profilaktyczną „Żyję zdrowo, bo sportowo”, która ostatnio odbywała się w naszym klubie przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zdecydowanie warto zajrzeć i poczytać, zarówno na papierze, jak i w internecie:

EXTRA Jaworzno: Profilaktyka dla młodych sportowców

 

Facebook grafika

Najlepsze demotywatory od redmik.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.