SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 21.11.2019; 23:44; źródło: własne

Pożegnanie ligowej jesieni

Runda jesienna dobiega końca i wiemy już, że Szczakowianka zakończy ją na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Do wykonania Drwalom pozostał jednak jeszcze jeden krok – w sobotę przy Krakowskiej zmierzy się z Uranią Ruda Śląska.

Mistrzów jesieni na koniec bardzo udanego roku czeka jeszcze jedno domowe starcie. Tym razem rywalem Drwali będzie zajmująca 10. miejsce w ligowej tabeli Urania Ruda Śląska. Po szesnastu kolejkach ekipa z Rudy Śląskiej ma na swoim koncie 7 zwycięstw, 1 remis i 8 porażek. Rudzianie tracą sporo bramek – po stronie strat mają już 47 straconych goli. Na dodatek w każdym meczu z ekipami z czołowej siódemki Urania traciła co najmniej pięć bramek. Urania na wyjazdach radzi sobie słabo i z obcych boisk zdołała wywieźć zaledwie cztery punkty. To wszystko zdaje się stawiać Szczakowiankę w roli zdecydowanego faworyta. Mimo to Biało-Czerwoni do meczu podchodzą z dużym respektem i koncentracją, by w jak najlepszym stylu zakończyć rok i nie dać się zaskoczyć niżej notowanym rywalom.  W sobotę zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, by wspólnie podsumować świetny rok dla Drwali. Początek tego spotkania na Stadionie Miejskim w sobotę o godzinie 13:30.

 

Facebook grafika

prowadzenie fanpage https://haiku.com.pl/facebook/ - obsługa facebooka i nie tylko
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.