SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 20.04.2018; 21:28; źródło: własne

Powalczą w Łaziskach

Ligowa wiosna nabiera rozpędu i już w sobotę Szczakowiankę czeka kolejny mecz w ramach Haiz IV ligi. Tym razem Biało-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się z Polonią Łaziska.

Wiosną Jaworzniccy Drwale jak na razie śrubują dobrą passę i jeszcze nie przegrali ani jednego spotkania. W ten weekend czekać ich będzie wyjątkowo trudne starcie z silną ekipą Polonii Łaziska. Oba zespoły znają się jak dwa łyse konie a w ostatnich latach grały ze sobą wiele razy. W sumie uzbierało się tego już 15 spotkań - 7 razy zwyciężała ekipa z Łazisk, 5 razy Biało-Czerwoni a trzy mecze zostały nierozstrzygnięte. Jesienią obie ekipy stworzyły w Jaworznie ciekawe widowisko zakończone remisem 2:2. Co ciekawe ostatni raz w Łaziskach jaworznianie wygrali bagatela… niespełna 20 lat temu, jesienią sezonu 1998/99. To dobitnie pokazuje jak trudny jest to teren. Ligową wiosnę Polonia rozpoczęła zaskakująco słabo od dwóch porażek. Potem jednak wróciła do dobrej formy i zaliczyła dwa efektowne zwycięstwa po 3:0 z Gwarkiem i rezerwami Piasta oraz cenny remis 1:1 z Szombierkami. Szczakowianka w sobotę spróbuje zaskoczyć rywali i urwać im punkty a to zapowiada zacięty pojedynek. Początek tego starcia o godzinie 13:00.

 

Facebook - duży

Odzież Crossfit - co powinniśmy o niej wiedzieć? Jak wybrać odpowiednią?
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.