errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Porażka w trzy minuty

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona

Rafał Bzowski; 11.02.2012; 16:43; źródło: Własne

Porażka w trzy minuty

Szczakowianka uległa II-ligowemu Zagłębiu Sosnowiec 0:2 remisując do przerwy bezbramkowo. Kluczowy okazał się początek drugiej połowy. Jaworznianie nieco przyspali i w prosty sposób stracili dwie bramki. Duży w tym udział miał najskuteczniejszy strzelec II-ligi Rafał Jankowski, który pierwszą bramkę strzelił, a przy drugiej asystował.

W tym meczu trener Andrzej Sermak testował trzech graczy, w tym dwóch z III-ligowej Unii Tarnów: Daniela Mikołajczyka i Łukasza Popielę. Mikołajczyk to obrońca, natomiast Popiela to pomocnik. Pierwszy z nich z powodu niegroźnej kontuzji zagrał jedynie 50. minut i opuścił plac gry. W pierwszej połowie żadnej ze stron nie udało się strzelić bramki, chociaż bliżsi szczęścia byli jaworznianie. Doskonałą okazję zmarnował Rafał Jędrzejczyk, który przestrzelił z około 10. metra. Również Marcin Kondzielnik, mógł zdobyć bramkę, ale będąc blisko sosnowieckiej bramki źle przyjął piłkę. Po zmianie stron Zagłębie zaatakowało, a piłkarze Andrzeja Sermaka nie wykazali się zbytnią koncentracją i pozwolili najpierw Jankowskiemu umieścić piłkę w krótkim rogu bramki, a chwilę później dobrze obsłużyć Szatana. Po stracie goli jaworznianie zagrali trzema obrońcami, co poskutkowało ofensywniejszą grą. Dobrej okazji nie wykorzystał jednak Piotr Sierczyński, a strzał Sylwestra Dębowskiego wylądował na poprzeczce. O tym, czy któryś z testowanych graczy pozostanie w Jaworznie przekonamy się wkrótce. W środę czeka Szczakowiankę sparing z Okocimskim Brzesko (lider II ligi grupy wschodniej), w sobotę VIII Memoriał im. Mirosława Stadlera, a później wyjazd na obóz.

Zagłębie Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno 2:0 (0:0)
Jankowski, Szatan

Szczakowianka Jaworzno: Bensz (46. Jeziorek) – Misztal (46. Dębowski), Stankiewicz, Mikołajczyk (50. Biskup), Małkowski – zawodnik testowany (46. Dylowicz), Kmiecik (70. Warzecha), Popiela, Jędrzejczyk (46. Sierczyński) – Kondzielnik, Kozieł

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.