errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Porażka na koniec

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona

Dominik Kasprzyk; 14.11.2016; 20:28; źródło: własne

Porażka na koniec

Rezerwy Szczakowianki wyjazdową porażką 2:4 z KS-em Giebło zakończyły rundę jesienną w Patrick B Klasie.

Podopieczni trenera Artura Adamusa na koniec piłkarskiej jesieni w Gieble, w mocno okrojonym składzie, rywalizowali ze swoim bezpośrednim sąsiadem w ligowej tabeli. Młodzi Drwale bardzo dobrze rozpoczęli sobotnie spotkanie i nie minęło nawet pięć minut a już prowadzili 1:0, po tym jak bramkarza gospodarzy zaskoczył Marcin Koziarz. W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale wydawało się, że jaworznianie dość spokojnie kontrolują przebieg boiskowych wydarzeń. Niestety już w 23. minucie miejscowi odrobili straty i doprowadzili do wyrównania. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Drugą część gry Biało-Czerwoni rozpoczęli mocno rozkojarzeni i to szybko się na nich zemściło. W rolę kata – nie po raz pierwszy zresztą – wpisał się Adam Głąb, który w przeciągu dwóch minut dwa razy wpisał się na listę strzelców dając swojej ekipie prowadzenie 3:1. Jaworznianie rzucili się do odrabiania strat, musieli jednak nieco rozluźnić szyki obronne co wkrótce wykorzystali zawodnicy z Giebła. Mateusz Mikoda zmusił po raz czwarty do kapitulacji, stojącego nieco z przymusu między słupkami, Damiana Telegę i podwyższył na 4:1. Rezerwiści do końca walczyli o odrobienie strat, te jednak były zbyt duże, by udało się dogonić dobrze dysponowanych rywali. Jeszcze przed końcem rozmiary porażki nieco zmniejszył Marcin Rzeszutko, ale mecz skończył się wygraną ekipy z Giebła 4:2.

Rezerwiści  Szczakowianki zakończyli już tegoroczne zmagania w ramach Patrick B Klasy. Zimę Biało-Czerwoni spędzą na 5. miejscu w tabeli z czteropunktową stratą do drugiego KS-u Preczów. Runda wiosenna powinna ruszyć gdzieś na przełomie marca i kwietnia, Młodzi Drwale mają więc teraz sporo czasu na odpoczynek i odpowiednie przygotowanie do walki w nowym roku o czołowe lokaty w lidze.

KS Giebło – Szczakowianka II Jaworzno 4:2 (1:1)
(Koziński 23, A. Głąb 53, 55, Mikoda 68 – Koziarz 3, Rzeszutko 81)

Szczakowianka II: Telega – Woronowicz, Jelonek, R. Kamiński, Nowak – Deszcz, Pieczara, J. Koziarz, Rzeszutko – M. Koziarz (57. P. Molenda), Świerczyński

Facebook - duży

wstkt.pl

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.