SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 03.08.2018; 23:20; źródło: własne

Pora na rewanż!

Już w niedzielę po wielu perypetiach sezon 2017/18 w Haiz IV lidze dobiegnie końca. Zapraszamy kibiców na decydujący mecz rewanżowy z Kuźnią Ustroń, który ostatecznie zdecyduje o tym kto utrzyma się w lidze.

Mijający sezon był dla Biało-Czerwonych wyjątkowo trudny. Spadek z ligi, potem odzyskanie nadziei i mecze barażowe z Kuźnią a w międzyczasie zupełna przebudowa zespołu – to sprawiło, że kibice mogli poczuć się jak na prawdziwej emocjonalnej kolejce górskiej. Teraz już do rozegrania został ostatni akord sezonu – rewanżowy mecz barażowy. Po wysokiej przegranej w Ustroniu to goście zdają się być faworytem do utrzymania w lidze, ale to nie oznacza, że Szczakowianka zamierza się poddawać. Jaworzniccy Drwale tanio skór nie sprzedadzą i postarają się dogonić rywali. W niedzielę kibice będą mogli poznać nowych piłkarzy zespołu, którzy będę reprezentowali barwy drużyny nie tylko w barażach, ale też potem w meczach ligowych. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Dopóki piłka w grze trzeba wierzyć, że jeszcze nic straconego i można powalczyć o dobry wynik.

Serdecznie zapraszamy kibiców w niedzielę na Stadion Miejski na godzinę 17:00. Wstęp na mecz barażowy będzie bezpłatny, dlatego liczymy na Wasze mocne wsparcie! Dodatkowo mamy niespodziankę – na pierwszych 20 kibiców, którzy zjawią się na stadionie czekać będą prezenty od klubu w postaci klubowych proporczyków. Proporczyki można będzie odebrać koło trybuny VIP – zachęcamy do wczesnego przyjścia na stadion.

 

Facebook - duży

Things to do in Krakow https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-meskie-101.html
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.