SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 26.04.2019; 00:54; źródło: własne

Pora na przełamanie!

Po ostatnich dwóch kiepskich kolejkach pora najwyższa wrócić do dobrej gry. Już w sobotę na kibiców Drwali czekać będzie kolejne bardzo ciekawe spotkanie – przy Krakowskiej Szczakowianka zmierzy się z AKS-em Niwka.

Podopieczni trenera Pawła Cygnara znów muszą gonić ligową czołówkę i nie mogą już sobie pozwolić na jakiekolwiek straty. Tymczasem w weekend czeka ich trudne spotkanie z sąsiadami zza miedzy. Co prawda sosnowiczanie uchodzą za ligowego średniaka, znani są jednak z tego, że potrafią zajść za skórę nawet znacznie wyżej notowanym rywalom. Jesienią zresztą boleśnie przekonała się o tym... Szczakowianka, która na Niwce zremisowała 3:3. Co ciekawe w tamtym spotkaniu dwie bramki dla AKS-u zdobył Bartłomiej Chwalibogowski, który obecnie gra dla Biało-Czerwonych. Wiosną ekipa z Sosnowca prezentuje wysoką formę i ma na swoim koncie już cztery zwycięstwa i tylko dwie porażki. Jaworznian czeka kolejna trudna przeprawa i walka o pierwszą wiosenną wygraną przed własną publicznością. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w sobotę o godzinie 17:00. Zapraszamy na mecz!

 

Facebook grafika

niezwykle popularna gra grand theft auto 5 na komputery
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.