SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 01.08.2018; 00:09; źródło: własne

Pora na baraże z Kuźnią!

Po burzliwym lecie czas poznać decydujące rozstrzygnięcia w Haiz IV lidze i ostatecznie zakończyć sezon 2017/18. Już w środę w Ustroniu Szczakowianka zmierzy się z Kuźnią w pierwszym meczu barażowym.

Chociaż od ostatniego meczu ligowego minęło już trochę czasu to wciąż nie znamy ostatecznego składu Haiz IV ligi. Po wycofaniu z rozgrywek przez BKS Stal Bielsko-Biała i Unię Turza Śląska w rozgrywkach zwolniło się jedno miejsce. ŚlZPN zdecydował, że aby je uzupełnić dwie ekipy, które pierwotnie spadły z ligi mają zmierzyć się w barażu, którego zwycięzca powróci do IV ligi. Kuźnia i Szczakowianka na tydzień przed startem nowego sezonu powalczą na życie i śmierć o ligowy byt. Pierwszy mecz barażowy zostanie rozegrany w Ustroniu już w środę 1 sierpnia o godzinie 18:00.

Obie ekipy ostrzą sobie zęby na wygraną już w pierwszym meczu. Faworytem całej rywalizacji co prawda wydają się gospodarze, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami i właściwie każdy wynik będzie możliwy. Nasz rywal w trakcie rozgrywek ligowych zgromadził na swoim koncie 33 punkty na co złożyło się 8 zwycięstw, 9 remisów i 13 porażek. Latem drużyna z Ustronia została nieco przebudowana kadrowo i na papierze zdaje się być nieco silniejsza niż podczas rundy wiosennej, wszystko jednak zweryfikuje boisko. W sparingach ustronianie imponowali formą i wysoko wygrywali kolejne mecze. Szczakowianka ma w zanadrzu parę niespodzianek. Zespół w meczach barażowych poprowadzi nowy trener – Łukasz Bereta a na boisku kibice będą mogli zobaczyć zupełnie nową Szczakowiankę. W ostatnich dniach kadra zespołu została mocno przebudowana i wzmocniona kilkoma ciekawymi graczami, których tożsamości na razie nie zdradzamy – niech zostaną niespodzianką także dla naszych rywali. Jaworzniccy Drwale na boisku dadzą z siebie wszystko i powalczą o jak najlepszy wynik, tak by w niedzielę można było świętować. Co ciekawe kibice, którzy nie dotrą do Ustronia będą mogli śledzić spotkanie na żywo. Serwis Beskidzkapilka.pl przeprowadzi relację live z meczu – zachęcamy do oglądania (link poniżej).

Tymczasem przypominamy, że rewanżowe spotkanie odbędzie się już w niedzielę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim. Dla naszych wiernych fanów będziemy mieli z tej okazji kilka miłych niespodzianek, ale o wszystkim napiszemy pod koniec tygodnia – dlatego warto śledzić nas zarówno na stronie internetowej jak i na Facebooku. Zapraszamy wszystkich w niedzielę na stadion – emocji na pewno nie zabraknie!

 

TRANSMISJA MECZU BARAŻOWEGO

 

 

Facebook - duży

Skok ze spadochronem - pomysł na wieczór panieński 100 skoczków spadochronowych chce ustanowić nowy Rekord Polski. Utworzą biał-czerwony szyk
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.