SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 06.04.2018; 21:28; źródło: własne

Pora na Polonię

Po udanym początku rundy wiosennej Szczakowiankę w sobotę czeka kolejne wyjazdowe starcie. Tym razem Biało-Czerwoni zagrają z Polonią Poraj.

Polonia dość nieoczekiwanie doszlusowała do ligowej czołówki i teraz stara się bronić swojej wysokiej pozycji. Po pierwszych wiosennych kolejkach zajmuje 5. miejsce. Wiosną poloniści nie wydają się już być tak silni jak w poprzedniej rundzie, chociaż w sumie w dwóch pierwszych kolejkach ugrali cztery punkty – remisując 1:1 z Gwarkiem i ogrywając 3:2 outsidera z Gliwic. Jesienią obie ekipy stworzyły obfitujące w bramki widowisko a Szczakowianka była o krok od pokonania Polonii. Jaworznianie prowadzili 3:2, ale w doliczonym czasie gry arbiter przyznał gościom jedenastkę, i mecz zakończył się podziałem punktów. Szczakowianka liczy teraz na urwanie punktów rywalom, chociaż nie ma co liczyć na spacerek. Na własnym boisku Polonia jest bardzo groźna i ogrywała już ekipy z czołówki, Biało-Czerwoni postarają się jednak pokrzyżować plany miejscowym. W sobotę trener Stawowy nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Sermaka, który musi pauzować po czwartej żółtej kartce w sezonie. Początek spotkania w Poraju o godzinie 17:00. Mecz sędziować będzie pan Jakub Kołodziejski z Bytomia.

 

Facebook - duży

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=różowe+workery+damskie
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.