SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 05.10.2018; 00:36; źródło: własne

Pora na Orła

Zina Liga Okręgowa już na dobre nabrała tempa i dostarcza wyjątkowo dużo emocji. Szczakowianka w sobotę mierzyć się będzie z Orłem Miedary

Najbliższy rywal Biało-Czerwonych wydaje się być drużyną dość niepozorną, raczej słabo rozpoznawalną przez kibiców, a jednak grającą bardzo ciekawą piłkę. Orzeł od lat trzyma się blisko czołówki w lidze okręgowej i potrafi pokrzyżować plany faworytom. W obecnym sezonie piłkarze Orła jak na razie wywalczyli 19 punktów co daje im czwarte miejsce w ligowej tabeli. Drużyna stylem gry może nieco przypominać Źródło Kromołów – strzela bowiem sporo bramek, ale traci ich także wiele, stąd nierzadko przydarzają się jej hokejowe rezultaty. Szczakowiankę czeka trudne zadanie i chociaż może uchodzić za faworyta, to musi się liczyć z tym, że rywale wysoko postawią jej poprzeczkę. Spotkanie z Orłem Szczakowianka rozegra w sobotę 6 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim. Serdecznie zapraszamy!

 

Facebook - duży

steamsystem.pl myjnie parowe
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.