SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 11.10.2019; 22:19; źródło: własne

Pogoń na horyzoncie

Przed nami już 11. kolejka klasy okręgowej Katowice-Sosnowiec. W niedzielę Szczakowianka przed własną publicznością zmierzy się z ekipą Pogoni Imielin.

Lider z Jaworzna w najbliższy weekend znów będzie miał szansę by nieco jeszcze zwiększyć przewagę nad resztą ligowej stawki, a przy Krakowskiej podejmować będzie solidnego ligowego średniaka. Pogoń Imielin to wyjątkowo ambitna ekipa, która przed sezonem liczyła, że namiesza nieco w ligowej stawce. Jak na razie zespół z Imielina radzi sobie całkiem dobrze, chociaż do ścisłej czołówki traci już sporo punktów. Pogoń ma na swoim koncie 6 zwycięstw i 4 porażki, co przekłada się na 7. miejsce w ligowej tabeli. Co ciekawe Pogoń ostatnio notuje świetną passę – czterech kolejnych wygranych. Szczakowianka z Pogonią o punkty grała dawno – od ostatniego meczu mija już bowiem niemal dekada. Ostatnie pojedynki były bardzo udane dla Drwali, którzy wygrali cztery ostatnie mecze z ekipą z Imielina, strzelając łącznie 13 bramek i nie tracąc ani jednej. Podopieczni trenera Pawła Cygnara będą chcieli znów zaprezentować się kibicom z jak najlepszej strony, można więc spodziewać się ciekawego widowiska. Początek meczu na Stadionie Miejskim w niedzielę o godzinie 15:00.

Podczas meczu na wszystkich chętnych kibiców, którzy zdecydują się na zakup specjalnej cegiełki, znów czekać będzie słodki poczęstunek i gorąca herbata. Zachęcamy kibiców do nabywania na meczu cegiełek (o wartości 3 zł). Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na zakup wyposażenia do Izby Pamięci Szczakowianki, która w najbliższych miesiącach powstanie na stadionie w Szczakowej. W Izbie znajdą się różnego rodzaju pamiątki związane z naszym klubem – liczne puchary, zdjęcia, materiały archiwalne. Dodatkowo na koniec sezonu wśród nabywców cegiełek wylosowana zostanie jedna oryginalna koszulka meczowa. Tylko dzięki Waszemu wsparciu i pomocy sponsorów wspólnie możemy budować nasz Klub. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zapraszamy na stadion!

 

Facebook grafika

Kolejny model po Yeezy Boots 350 - tym razem oznaczony numerkiem 750 wyprzedał się dzień po premierze, sprawdź więcej.
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.