errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_runtime() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2806 ]
errors.8192.1 (8192): Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated [ SYSPATH/bigfile.php, line 2813 ]
 Strona Nieoficjalna - Klub JSP Szczakowianka Jaworzno - Pierwsza wygrana

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna strona

Dominik Kasprzyk; 26.07.2015; 12:26; źródło: własne

Pierwsza wygrana

Im bliżej początku nowego sezonu, tym forma Biało-Czerwonych stopniowo rośnie. W sobotę podopieczni trenera Andrzeja Sermaka odnieśli pierwszą sparingową wygraną.

Szczakowianka w sobotni poranek mierzyła się na wyjeździe z Unią Oświecim w kolejnym meczu kontrolnym. Jaworznianie dość szybko wypracowali sobie przewagę i już po  kwadransie prowadzili 1:0 po ładnym strzale z woleja. Już przed przerwą praktycznie zapewnili sobie wygraną  zdobywając drugiego gola z rzutu wolnego. W drugiej połowie gospodarze próbowali jeszcze walczyć o korzystny rezultat i zdobyli nawet gola kontaktowego, ale Szczakowianka pokazała, że z każdym kolejnym dniem jest w lepszej formie. Biało-Czerwoni jeszcze dwa razy trafili do siatki rywali. Unia zdołała zniwelować straty, ale i tak ostatecznie przegrała 2:4.

Szczakowianka wkracza już na ostatnią prostą ligowymi rozgrywkami. Do startu IV ligi zostały niespełna  dwa tygodnie i jaworznianie będą chcieli maksymalnie je wykorzystać. Biało-Czerwonym zostały jeszcze do rozegrania dwa mecze kontrolne. Już w środę Szczakowianka po raz pierwszy tego lata zagra w Jaworznie. Jaworzniccy Drwale w Szczakowej o godzinie 18:00 będą podejmowali Wartę Zawiercie.

Unia Oświęcim - Szczakowianka Jaworzno 2:4 (0:2)
(Boba, Dudzic - Walczak, Niedzielski, Sermak, Śliwiński)

Szczakowianka: Kojdecki – Dworak, Kiczyński, Rodziewicz, Dębowski – Żurawik, Biskup, Mrożek, Walczak – Sermak – Niedzielski
Grali też: Leda, Smolik, Telega, Śliwiński

Unia: Kubas – Malik, Grzywa, Domżał, T. Kocoń – Wiertel, Kawczak, testowany, Krzemień – Dudzic, Całus
Grali też: R. Adamczyk, testowany, Boba, Stachura, Korba

Facebook - duży

obserwujący Wysłano: 28 lipca 2015; 16:58

Czy Grzywa w Unii to jest "szczakowski" Grzywa ?

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.