SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 17.11.2017; 00:18; źródło: własne

Ostatnie domowe spotkanie

W najbliższą sobotę Szczakowianka zagra ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością. Biało-Czerwoni przy Krakowskiej podejmować będą Sarmację Będzin.

Ostatni raz w lidze oba zespoły mierzyły się w sezonie 2010/11. Wówczas w Będzinie padł bezbramkowy remis a przy Krakowskiej Szczakowianka zwyciężyła pewnie 4:0. W ostatnich latach Szczakowianka trafiała też na Sarmację w rozgrywkach pucharowych. W 2012 roku w półfinale na szczeblu podokręgu będzinianie wygrali 2:1 a rok później w finale dość nieoczekiwanie Biało-Czerwoni przegrali w Będzinie aż 0:5. W obecnym sezonie Sarmacja zalicza się do ligowej czołówki i zajmuje wysokie 4. miejsce. Chociaż trzeba zauważyć, że po dobrym początku rozgrywek będzinianie ostatnio dostali zadyszki i w ostatnich sześciu meczach wywalczyli zaledwie pięć punktów. Szczakowianka jesienią jeszcze nie wygrała przed własną publicznością i teraz spróbuje przełamać złą serię. Początek meczu w sobotę na Stadionie Miejskim o godzinie 13:00.

 

Facebook - duży

hantelki 1kg szkolenie paralotniowe
Wszelkie prawa zastrzeżone dla strony internetowej pod adresem www.Szczakowianka.pl©.
Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.