SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 07.06.2019; 14:56; źródło: własne

Ostatni wyjazd Szczakowianki

Już tylko dwie kolejki dzielą nas od końca sezonu 2018/19. Biało-Czerwoni w sobotę rozegrają swój ostatni mecz wyjazdowy i w Bytomiu zmierzą się z Silesią Miechowice.

Szczakowianka w sobotę stanie przed szansą zapewniania sobie wicemistrzostwa Zina Klasy Okręgowej. Biało-Czerwoni o trzy punkty wyprzedzają Orła Miedary, z którym mają lepszy bezpośredni stosunek spotkań. Jeżeli więc jaworznianie wygrają swoje spotkanie, to niezależnie od innych wyników sezon zakończą na drugiej pozycji.

Tymczasem na drodze jaworznickich Drwali stanie ekipa Silesii Miechowice, która wiosną nie błyszczy zbyt jasno. Zespół z Bytomia jak dotychczas w tej rundzie wywalczył zaledwie 11 punktów a łącznie z dorobkiem 26 oczek zajmuje 11. miejsce w tabeli. Co prawda spadek Silesii już raczej nie grozi, ale biorąc pod uwagę reorganizację rozgrywek, to nikt do końca nie może czuć się bezpiecznie. Silesia będzie więc mocno walczyła o każdy punkt, by na koniec sezonu być jak najwyżej w tabeli. A że stać ją na niespodzianki niech świadczy fakt, że wiosną zdołała ograć 4:3 Górnika Wojkowice i zremisować z rezerwami Zagłębia. Jesienią Szczakowianka bardzo pewnie ograła Silesię 4:1 i teraz będzie chciała to powtórzyć. Sam mecz rozegrany zostanie na sztucznej murawie, a sędziować będzie pan Marek Kofin z Chorzowa. Początek spotkania w Bytomiu w sobotę o godzinie 17:00.

 

Facebook grafika

https://www.czasnabuty.pl/search.php?text=beżowe+sandały
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.