SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 15.11.2019; 00:35; źródło: własne

Ostatni wyjazd Drwali

W sobotę Szczakowiankę czeka ostatni już w tej rundzie mecz wyjazdowy. Biało-Czerwoni tym razem zmierzą się z Niwami Brudzowice.

Niwy chociaż są beniaminkiem ligi okręgowej, to radzą sobie świetnie i prezentują niezłą piłkę, dzięki której dotarli już do 4. miejsca w ligowej tabeli. Dla Biało-Czerwonych to może być nawet najtrudniejszy wyjazd w całej rundzie, Niwy bowiem na własnym stadionie nie zwykły przegrywać. Przed własną publicznością ekipa z Brudzowic wygrała siedem z ośmiu rozgrywanych spotkań. W sumie Niwy w tym sezonie mają już na swoim koncie 10 wygranych i urywały punkty takim ekipom jak chociażby Tęcza Błędów. Ostatnio nieoczekiwanie włączyły się nawet do walki o ligowe podium. W zespole z Brudzowic gra były zawodnik Drwali – Maciej Kruczek, a także dobrze znany jaworznickim kibicom Bartek Kędzierski. Szczakowianka z Niwami grała już bardzo dawno – w sezonie 2007/08. Wówczas w rozgrywkach A-klasy Drwale u siebie pokonali ekipę z Brudzowic 6:1, a na wyjeździe po zaciętym spotkaniu wygrali skromnie 1:0. Teraz Biało-Czerwonych czeka zapewne trudna przeprawa. Początek meczu w Brudzowicach w sobotę o godzinie 14:00. Mecz sędziować będzie pan Mateusz Patla z Jastrzębia-Zdroju.

 

Facebook grafika

urodziny dziecka szczecin
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.