SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 25.10.2019; 10:24; źródło: własne

Orzeł na celowniku

Jeszcze miesiąc pozostał do zakończenia ligowej jesieni, a rozgrywki wkroczyły już właściwie w decydującą fazę. W niedzielę Szczakowianka w kolejnym domowym spotkaniu podejmować będzie przy Krakowskiej ekipę Orła Mokre.

Historia spotkań obu zespołów nie jest zbyt długa. Szczakowianka z Orłem grała tylko dwa razy – w sezonie 2016/17 i co ciekawe nie zdołała jeszcze wygrać z tym rywalem. Wówczas jesienią jaworznianie sensacyjnie przegrali 1:2 na wyjeździe, by potem na wiosnę u siebie zremisować 1:1. Teraz zdecydowanie już pora przełamać złą serię. Orzeł w obecnym sezonie radzi sobie w lidze słabo i uchodzi za jednego z głównych kandydatów do spadku. Jak dotychczas ekipa z Mikołowa wygrała tylko jedno spotkanie, ma na swoim koncie zaledwie cztery punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Orzeł walczy o swój ligowy byt, co oznacza, że może być bardzo groźny i postara się w Jaworznie powalczyć o niespodziankę. Drwale nie zamierzają jednak zwalniać tempa i będą chcieli znów dopisać do swojego konta komplet punktów. Zapraszamy na Stadion Miejski w niedzielę o godzinie 14:00!

 

Facebook grafika

FROGUM tappetini in goma universali per auto
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.