SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 26.04.2018; 21:06; źródło: własne

O punkty z Rakowem

Kwietniowe zmagania w ramach Haiz IV ligi piłkarze Szczakowianki chcieliby zakończyć już nad strefą spadkową. A okazja ku temu będzie wyśmienita, w sobotę przy Krakowskiej gościć będą bowiem rezerwy Rakowa Częstochowa.

Biało-Czerwoni odrobili już niemal wszystkie straty do wyprzedzających ją ekip i teraz poza najwyższa postawić kolejny krok i wydostać się ze strefy spadkowej. W sobotę podopieczych trenera Stawowego czeka wyjątkowo istotne w kontekście walki o utrzymanie starcie z rezerwami Rakowa Częstochowa. Ekipa z Częstochowy wiosną nie może praktycznie liczyć na wsparcie z I ligi a jej młody skład jak na razie nie szczególnie radzi sobie na IV-ligowych boiskach. Raków przegrał cztery z pięciu spotkań i przy okazji stracił już 15 bramek. Dopiero w ostatniej kolejce częstochowianie przełamali się i w starciu dwóch najsłabszych wiosną zespołów skromnie 1:0 pokonali rezerwy Piasta. Jesienią Szczakowianka mimo przewagi nie zdołała na wyjeździe pokonać rezerw Rakowa a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W sobotę każdy inny wynik niż wygrana będzie w Jaworznie traktowany jak porażka, w starciu z takimi rywalami, jaworznianie nie mogą pozwolić już sobie na stratę punktów. Zapowiada się ciekawy pojedynek, na który zapraszamy wszystkich kibiców. Początek meczu w sobotę na Stadionie Miejskim o godzinie 13:00.

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.