SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 26.10.2017; 23:59; źródło: własne

O przełamanie z Gwarkiem

W sobotę rozegrana zostanie kolejna kolejka Haiz IV ligi. Biało-Czerwoni tym razem przy Krakowskiej podejmować będą Gwarka Ornontowice.

Do końca rundy jesiennej pozostał jeszcze miesiąc a sytuacja Szczakowianki niestety nie wygląda różowo. Podopiecznym trenera Sermaka coraz bardziej zaczyna uciekać ligowa stawka a punkty stają się coraz bardziej potrzebne. Tymczasem w sobotę Biało-Czerwonych czeka starcie z bardzo niewygodnym rywalem – Gwarkiem. Ekipa z Ornontowic w ostatnich latach była prawdziwym przekleństwem dla podopiecznych trenera Sermaka. Jaworznianie w sześciu ostatnich meczach z tym zespołem zaliczyła aż pięć porażek i tylko jeden remis. Bywały takie sezony, kiedy to Szczakowianka była znacznie wyżej notowana od Gwarka, a i tak nie potrafiła przełamać klątwy i wywalczyć kompletu punktów. Może uda się to w sobotę, chociaż akurat teraz to drużyna gości zdaje się być faworytem. W tym sezonie Gwarek prezentuje się całkiem solidnie i zajmuje jak na razie 9. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 13 punktów. Podopieczni trenera Domagały są jednak bardzo nieprzewidywalni i z jednej strony potrafią urwać punkty zespołom z czołówki by potem stracić jej w starciu ze słabeuszami. Szczakowianka nie ma nic do stracenia i jest zmotywowana by wreszcie na własnym boisku sięgnąć po wygraną, zapowiada się więc całkiem ciekawy mecz. Początek spotkania na Stadionie Miejskim tradycyjnie o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy!

 

Facebook - duży

Foteliki dla dzieci Studio ABC
Wszelkie prawa zastrzeżone dla strony internetowej pod adresem www.Szczakowianka.pl©.
Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.