SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 03.11.2017; 12:37; źródło: własne

O przełamanie w Gliwicach

Brak punktów coraz bardziej zaczyna doskwierać Szczakowiance. Biało-Czerwoni w sobotę spróbują przełamać złą passę w Gliwicach, gdzie zmierzą się z rezerwami Piasta.

Ekipa rezerw Piasta oparta jest na bardzo młodych zawodnikach i tylko wtedy gdy w jej składzie pojawiają się gracze z Ekstraklasy, potrafi skutecznie walczyć o punkty. W tym sezonie rezerwiści wygrali trzy spotkania, jeden mecz zremisowali i zaliczyli aż siedem porażek. W spotkaniach z udziałem Piastunek zwykle pada sporo bramek, warto wspomnieć tutaj chociażby o niesamowitym wyniku 8:4, jaki padł w pojedynku gliwiczan ze Spartą Lubliniec. W ostatniej kolejce Piast wysoko 1:6 uległ Przemszy, ale gdy tydzień wcześniej zespół wsparli ekstraklasowcy, to potrafił 4:0 rozbić Gwarka, co pokazuje jak nieprzewidywalne są wyniki gliwiczan. Ostatnie dwa pojedynki Szczakowianki z rezerwami Piasta, rozgrywane w sezonie 2013/14 w III lidze, zakończyły się porażką Biało-Czerwonych. W Gliwicach gospodarze wygrali 4:2 a przy Krakowskiej padł wynik 3:1 dla gości. Co ciekawe w obu tych meczach bramki strzelał Paweł Sermak a w składzie Jaworznickich Drwali było kilku graczy, którzy wciąż grają dla Biało-Czerwonych. Początek spotkania w sobotę 4 listopada o godzinie 12:00.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla strony internetowej pod adresem www.Szczakowianka.pl©.
Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.