SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 01.08.2019; 21:39; źródło: własne

Nowy ceny biletów i karnetów

Do startu ligowych rozgrywek pozostało już niewiele czasu. Zarząd klubu zdecydował, że w nowym sezonie bilety i karnety na mecze Biało-Czerwonych będą miały niższe ceny.

Jaworzniccy Drwale walkę o ligowe punkty rozpoczną od meczu wyjazdowego z Cyklonem, tymczasem końcem przyszłego tygodnia ruszy sprzedaż karnetów na całą rundę.

Runda jesienna w okręgówce zapowiada się niezwykle ekscytująco. Po reformie i utworzeniu grupy katowicko-sosnowieckiej czeka nas rywalizacja na niezwykle wysokim poziomie. Już teraz wszystko wskazuje na to, że nasza grupa Zina Klasy Okręgowej będzie najsilniejsza w całym kraju. Czołowe kluby zbroją się na potęgę, a na murawach oglądać będzie można mnóstwo świetnych zawodników, znanych chociażby z boisk Ekstraklasy i I ligi. Walka o awans zapowiada się na wyjątkowo zaciętą i można spodziewać się wielu rewelacyjnych pojedynków.

Jesienią  wstęp na mecze decyzją Zarządu będzie odpłatny, ale za to bilety będą w niższej cenie niż w poprzedniej rundzie. Przed każdym meczem można będzie nabyć bilet za 7 złotych. Znacznie bardziej jednak opłaca się kupić od razu karnet na całą rundę. obejmującą aż osiem domowych spotkań. Cena takiego karnetu to 40 zł, czyli jak wynika z prostej rachuby można zaoszczędzić koszt aż dwóch biletów. Karnety będą do nabycia w sekretariacie klubu, a także w kasach przed meczem ligowym z Górnikiem MK Katowice. O rozpoczęciu sprzedaży informować będziemy na naszym profilu na Facebooku. Zakłady pracy zamówienia na większą ilość karnetów składać mogą dodatkowo drogą mailową  na adres jspszczakowianka@gmail.com.

Uwaga – dla wszystkich kibiców mamy też ofertę specjalną. Za 140 zł nabyć można karnet razem z nową koszulką meczową! W sekretariacie klubu, gdy tylko ruszy sprzedaż, można będzie dobrać sobie nową domową lub wyjazdową koszulkę przygotowaną przez naszego partnera technicznego Cutline Wear Factory. Warto wybrać tę opcję, zyskujemy bowiem nie tylko wstęp na wszystkie mecze, ale też unikalne meczowe koszulki, przygotowane specjalnie na ten sezon. Razem ramię w ramię powalczmy o IV ligę!  Liczymy na Wasze wsparcie i to, że tłumnie pojawiać będziecie się na trybunach! Bądźcie naszym 12 zawodnikiem!

Szczakowianka mecze Zina Klasy Okręgowej, podobnie jak w poprzednim sezonie, rozgrywać będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Krakowskiej 8. W sumie w najbliższej rundzie Biało-Czerwoni zagrają osiem spotkań w roli gospodarza. Nie zabraknie starć z ciekawymi rywalami i już teraz można ostrzyć sobie zęby na pojedynki z Podlesianką Katowice, Górnikiem Piaski czy AKS-em Niwką. Zachęcamy do mobilizacji i tłumnego przychodzenia na Stadion Miejski – wspólnie stać nas na sukces!

Jesienny terminarz Szczakowianki*:

1. kolejka 10.08 godz. 17:00 (sobota): Cyklon Rogoźnik – Szczakowianka Jaworzno
2. kolejka 17.08 godz. 17:00 (sobota): Szczakowianka Jaworzno – Górnik MK Katowice
3. kolejka 23.08 godz. 18:00 (piątek): MKS Siemianowiczanka – Szczakowianka Jaworzno
4. kolejka 28.08 godz. 18:00 (środa): Szczakowianka Jaworzno – Sparta Katowice
5. kolejka 31.08 godz. 17:00 (sobota):  Naprzód Lipiny – Szczakowianka Jaworzno
6. kolejka 07.09 godz. 17:00 (sobota): Zagłębie II Sosnowiec – Szczakowianka Jaworzno
7. kolejka 14.09 godz. 16:00 (sobota): Szczakowianka Jaworzno – Górnik Piaski
8. kolejka 21.09 godz. 16:00 (sobota): Górnik Wojkowice – Szczakowianka Jaworzno
9. kolejka 29.09 godz. 15:30 (niedziela): Szczakowianka Jaworzno – Podlesianka Katowice
10. kolejka 05.10 godz. 15:0 (sobota): Źródło Kromołów – Szczakowianka Jaworzno
11.kolejka 13.10 godz. 15:00 (niedziela): Szczakowianka Jaworzno – Pogoń Imielin
12. kolejka 19.10 godz. 15:00 (sobota): Wawel Wirek – Szczakowianka Jaworzno
13. kolejka 26.10 godz. 14:30 (sobota): Szczakowianka Jaworzno – Orzeł Mokre
14. kolejka 02.11 godz. 14:00 (sobota): Tęcza Błędów – Szczakowianka Jaworzno
15. kolejka 09.11 godz. 14:00 (sobota): Szczakowianka Jaworzno – AKS Górnik Niwka
16. kolejka 16.11 godz. 14:00 (sobota): Niwy Brudzowice – Szczakowianka Jaworzno
17. kolejka 23.11 godz. 13:30 (sobota): Szczakowianka Jaworzno – Urania Ruda Śląska

*Uwaga! Godziny i terminy spotkań w trakcie rundy mogą ulegać zmianom!

 

 

 

 

Facebook grafika

narty rossignol
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.