SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 14.08.2019; 22:00; źródło: własne

Nowi sponsorzy strategiczni Szczakowianki

Początek sezonu 2019/2020 przynosi sporo dobrych wiadomości, a te dotyczą także partnerów naszego klubu. Miło nam poinformować, że dwie kolejne firmy zdecydowały się wesprzeć finansowo klub i zostać strategicznymi sponsorami drużyny.

Szczakowianka w nowym sezonie stawia sobie ambitne cele i sportowo chce wskoczyć na wyższy poziom. Oczywiście by było to możliwe, potrzebne są także dodatkowe środki finansowe. Dzięki dynamicznym działaniom Zarządu, grono firm chcących wspierać Szczakowiankę cały czas rośnie.

Miło nam powitać dwóch nowych sponsorów strategicznych, którzy od nowego sezonu bardzo mocno wspierają Szczakowiankę. Pierwszym nowym sponsorem strategicznym zostało Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe K&J INVESTDOM Kinga Sadowska-Kręcichwost. Firma ta związana jest z branżą nieruchomości, zajmuje się przede wszystkim budową domów na sprzedaż. Drugim strategicznym sponsorem została firma PHU JADAN Daniel Jamróz, czyli właściciel sklepów Lewiatan w Szczakowej i Byczynie. Sklepów Lewiatan nie trzeba chyba nikomu bliżej przedstawiać – to bowiem jedne z popularniejszych marketów, w których można znaleźć wiele towarów w przystępnych cenach. Zachęcamy kibiców do robienia zakupów w sklepach Lewiatan przy ul. Gagarina 9A oraz Gwardzistów 28 – dzięki temu możecie odwdzięczyć się naszym sponsorom i pośrednio wesprzeć także Szczakowiankę.

Serdecznie witamy naszych nowych sponsorów strategicznych!

Warto dodać, że to dopiero początek budowy grupy sponsorów skupionych wokół Szczakowanki. Zarząd cały czas intensywnie pracuje nad pozyskaniem kolejnych sponsorów i partnerów. Udało się już podpisać umowy sponsorskie z kolejnymi firmami – w najbliższych dniach będziemy stopniowo prezentowali kolejnych partnerów Biało-Czerwonych. Wszystkie firmy, które chciałyby wspierać klub i razem z nami pracować na sukces jaworznickiej piłki, zachęcamy do kontaktu!

 

Facebook grafika

pożyczka przez internet bez bik www.coincassohelp.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.