SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 04.05.2019; 13:24; źródło: własne

Niedzielne granie z Górnikiem

Majówka ze Szczakowianką trwa w najlepsze i już w niedzielę czekają nas kolejne emocje z udziałem Biało-Czerwonych. Tym razem do Jaworzna przyjedzie groźna drużyna z dolnych rejonów tabeli – Górnik Bobrowniki Śląskie.

Na zakończenie Biało-Czerwonej majówki, podopiecznych trenera Pawła Cygnara czeka – wbrew pozorom – niełatwe starcie. Górnik jeszcze kilka dni temu okupował ostatnie miejsce w tabeli, ale wrzucił wyższy bieg i po dwóch wygranych z rzędu jego sytuacja zdecydowanie się poprawiła. Ekipa z Bobrownik Śląskich zdaje się na dobre uciekać ze strefy spadkowej i przy tym jest groźna, potrzebuje bowiem kolejnych punktów. Szczakowianka oczywiście jest zdecydowanym faworytem tego starcia, ale możliwe, że czeka ją trudna przeprawa. Jesienią Górnik sensacyjnie zremisował z Biało-Czerwonymi 3:3 a gdyby nie bramka w doliczonym czasie gry, to pewnie ograłby Drwali. Teraz jaworznianie nie zamierzają już tracić punktów, można się więc spodziewać, że od pierwszych minut będą wywoływali presję na rywalach. Zapraszamy na Stadion Miejski. Początek meczu w niedzielę o godzinie 11:00.

 

Facebook grafika

skoki tandemowe
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.