SZCZAKOWIANKA JAWORZNO - Oficjalna stronaDominik Kasprzyk; 24.02.2018; 22:45; źródło: własne

Niedziela w Chełmku

Zimowa aura nie przeszkadza Szczakowiance w przygotowaniach do rundy wiosennej. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają kolejny mecz kontrolny.

Im bliżej startu rozgrywek ligowych tym bardziej intensywne stają się przygotowania Szczakowianki do rundy wiosennej. W niedzielę podopiecznych trenera Stawowego czeka kolejny sparing. Tym razem rywalem jaworznian będzie zespół nietuzinkowy – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie. Oprócz trudnej do wymówienia nazwy z ekipą z małopolski wiąże się kilka ciekawostek. Po pierwsze wychowankiem i chlubą klubu był znany reprezentant Polski, medalista olimpijski i zawodnik oraz trener Wisły Kraków – Kazimierz Kmiecik. Po drugie ostatnie lata dla klubu z niewielkiej wioski w pobliżu Wieliczki są bardzo udane. Zaledwie pół roku temu Węgrzcanka świętowała awans z wielickiej A klasy do ligi okręgowej. Tymczasem rok 2017 zakończyła w fotelu lidera krakowskiej okręgówki i przed ligową wiosną zdaje się być głównym faworytem do awansu do IV ligi. Niedzielny mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie i każdy wynik zdaje się możliwy. Początek spotkania w Chełmku o godzinie 17:00.

 

Facebook - duży

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.Szczakowianka.pl ©.

Strona internetowa redagowana przez Kibiców Szczakowianki dla Kibiców Naszego ukochanego Klubu! Najnowsze wiadomości z życia Klubu oraz wyniki i galerie pomeczowe tylko u nas. Zapraszamy do częstych odwiedzin i udzielania się na naszym forum dykusyjnym dla Kibiców Szczakowianki. Do zobaczenia na najbliższym meczu naszej Szczakowianki Jaworzno - zapraszamy na Krakowską.